Edukacija iz Sistemskog Gestalt Coachinga u Hrvatskoj 2017

Edukacija iz

Sistemskog  Gestalt Coachinga u

Hrvatskoj 2017.

poziv na upis u petu generaciju

Organizator i nositelj edukacije:Centar igw  Zagreb – Gestalt Centar Zagreb u suradnji sa Institutom za Integrativnu Gestalt terapiju Wurzburg Deutchland. www.igw-gestalttherapie.de

Sistemski  Gestalt Coaching

U ovom pristupu poslovnom coachingu objedinjen je koncept Gestalt terapije, savjetovanja i Gestalt organizacijskog konzaltinga, s naglaskom na sustav  te metodologiju sistemskog konzaltinga i savjetovanja.

Na temelju navedenih osnova polaznici stječu informacije i znanje o:

• Poziciji i stavu coacha

• Organizacijskom imidžu

• Pragmatičnim, na akciju usmjerenim  teorijama o pojedincima u institucionalnim grupama i u organizacijama.

Proces rada tijekom treninga biti će usmjeren na razvoj resursa i mogućnosti.

Uvjeti  za pristup treningu :

• Osobe s najmanje dvogodišnjim iskustvom u savjetovanju i/ili na vodećim pozicijama;

• HR stručnjaci;

• Treneri, Konzultanti;

• Terapeuti.

Predavanja će se odvijati na engleskom jeziku, tako da je jedan od preduvjeta dobro poznavanje engleskog jezika.

Način rada:

Teorijski dio treninga povezivati će se s praktičnim dijelom kroz  vlastita iskustva sudionika, eksperimentalno učenje, vježbe i simulacije, te supervizijom problema/pitanja s kojima se sudionici susreću u svom radu. Rad u malim grupama - najviše 10 polaznika a minimalno 8 polaznika . Polaznici dobivaju sažetak svih sadržaja u pismenom obliku nakon svakog Modula. Tijekom pauza za polaznike  su osigurani topli napitci, kesi i grickalice.

Sadržaj treninga:

I MODUL

Prvi dojmovi

Načela poslovnog coachinga i dodirne točke s ostalim oblicima savjetovanja

Stav i zadaća  u poslovnom coachingu

Coaching u različitim organizacijskim okruženjima

II MODUL

Teorijski standardi: gestalt-terapeutski i sistemski pristup

Ugovor: Podjela  zadataka, kontekst, dogovaranje ciljeva, ugovor s jednim ili više partnera

Temeljni koncept organizacijskog savjetovanja i organizacijskog razvoja kao temelj za poslovno savjetovanje.

III MODUL

Metode organizacijske procjene

Geštaltistički coaching proces i teorija promjene

Razine dijagnosticiranja

IV MODUL

Razvoj različitih perspektiva kao sredstva dijagnoze

Intervencijske tehnike

Kako se nositi s “teškim” coaching situacijama i klijentima

Evaluacija i završetak coaching procesa

Završetak treninga

Po završetku edukacije  polaznicima će biti izdan IGW certifikat iz Coachinga.

Voditelj edukacije:

SABINE ENGELMANN  svoje poslovno iskustvo stjecala je kao in-house trener i konzultant za Daimler-Chrysler. Od 1999. godine je freelance facilitator, konzultant i coach za neprofitne i profitne organizacije. Sabine  je certificirani  Gestalt psihoterapeut i coach, te posjeduje magisterij fakulteta za humanističke znanosti iz Munchena. Onaje bivši član uprave IGW-a u Njemačkoj te je bila član IGW-a deset godina. Sabine je certificirani gestalt psihoterapeuti ima praksu za tcoaching  i supervizijuu blizini Münchena, Njemačka.

Službena stranica Sabine Engelmann : www.se-coaching.de

Cijena edukacije:

Cijena edukacije iznosi: (14.000,00 kn + PDV) 17.500,00 kn

Edukaciju je moguće platiti odjednom ili  u 4 obroka.

U slučaju plačanja u 4 obroka  uplate je potrebno izvršiti najmanje 10 dana prije početka svakog modula.

Slanjem popunjene prijavnice sudionik/ica se obvezuje na plaćanje punog iznosa i sudjelovanje u sva četri modula. Izostanak sa modula ne isključuje izuzeće od plačanja cijene cijele edukacije.

Kako biste osigurali mjesto, molimo Vas da prilikom slanja prijavnice uplatite   polog u iznosu od 1.000,00 kn na račun

Centara igw Zagreb – Gestalt Centra Zagreb u Privrednoj banci Zagreb: IBAN: HR49 2340 0091 1106 0016 8

Prijave:

Prijave se primaju  na adresu e - pošte:centar.igw.zg@igw-croatia.hrSve dodatne informacije možete dobiti na br.  091/ 111 4112

Mjesto održavanja: Zagreb

Datumi održavanja edukacije:

MODUL I   Mar 10 - 12, 2017

MODUL II  Jun  23 - 25, 2017

MODUL III  Sep 15 - 17, 2017

MODUL IV   Dec 01 - 03, 2017

Trening/edukacija će se održavati vikendom, s početkom u petak u 15.00h i završetkom u nedjelju u 14.30h u prostoru Centra IGW Zagreb.

Srdačan pozdrav,

Za Centar igw Zagreb

Mr.sc.Velimir Dugandžić, prof.

Certificirani psihoterapeut i supervizor, ECP