Retroflection and Bodywork

Jako nam je drago što smo dozvali Petera Philippsona na temu ‘Retroflection and Bodywork’, radionicu koja će se održati 17.-19.2.2017. u Zagrebu. Peter je u svom radu prepoznatljiv po jakom fokusu na retrofleksiju s kojom uvijek radi u kontekstu tjelesnog procesa. Sam Peter o svom pristupu retrofleksiji i načinu rada na radionici navodi sljedeće:

“Retroflection is when, rather than engaging with my environment, I make myself both the active doer and passive receiver. Energetically, I turn my muscles against each other, leading to bodily tensions, desensitization and fatigue. In this workshop, I will present theory and therapeutic responses to chronic retroflection and stuck body processes. There will be time for experiential work, and for practice in small groups.”

Peter Philippson, M.Sc. (Gestalt Psychotherapy) je gestalt psihoterapeut i trener (UKCP), trener i supervisor u Gestalt Psychotherapy & Training Institute UK, osnivač Manchester Gestalt Centre-a, punopravni član New York Institute for Gestalt Therapy, Senior trener za GITA-u (Slovenija), član Center for Somatic Studies te gostujući trener na mnogim međunarodnim institutima. Bivši je predsjednik Association for the Advancement of Gestalt Therapy. Peter je autor knjiga ‘Self in Relation’, ‘The Emergent Self’ i ‘Gestalt Therapy: Roots and Branches’, kao i brojnih poglavlja i članaka. Učitelj je i učenik tradicionalnog Aikida.

Datum održavanja radionice: 17. – 19.2.2017.

Vrijeme održavanja radionice: petak 16:00 do 21:00, subota od 9:00 do19:00 i nedjelja od 9:00 do 15:00 sati.
Cijena radionice: 1.200,00 + PDV = 1.500 kn po polazniku.

Mjesto održavanja radionice javit ćemo naknadno.

Radionica se održava na engleskom jeziku.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da se prijavite do 1. veljače 2017. na e-mail gestalt.centar.homa@gmail.com ili fax (01) 468 32 78 ili preko naše web stranice www.gestaltcentarhoma.hr.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Scroll to Top