Geštalt Psihoterapija

Geštalt psihoterapija

EAPTI Psihika – Europski akreditirani psihoterapijski trening Institut organizira ljetnu radionicu na temu: PROCES ODVAJANJA, ŽALOVANJA I OPLAKIVANJA – GEŠTALT PRISTUP, a koju vodi dr. sc. Lidija Pecotić.  Radionica će

Pročitajte više »
Geštalt psihoterapija

Vrijednost dijaloga u gestalt terapiji

Branka Jakelić Svatko je od nas rastrzan izmedu dvije medusobno oprecne težnje: potrebe za sobom i samocom vlastita svijeta te potrebe za pripadanjem nekome – nekoj cjelini, osobi, grupi. U

Pročitajte više »
Geštalt psihoterapija

O Gestalt psihoterapiji

Ana Čović i Vedrana Kurjan Manestar Gestalt terapija je humanistička, holistička, procesno-orijentirana terapija koja ima svoje korijene u egzistencijalističkoj filozofiji, fenomenologiji, gestalt psihologiji, psihoanalizi. Osnovna načela gestalt psihoterapije uče nas

Pročitajte više »
Geštalt psihoterapija

Kratak uvod u Gestalt terapiju

mr. sc. Irena Bezić Postoji čitav niz razlicitih psihoterapijskih škola i pravaca i sve se zasnivaju na ideji da covjek mote svojim svjesnim i racionalnim dijelom utjecati na vlastite podsvjesno

Pročitajte više »
Geštalt psihoterapija

Integrativna terapija (EAG-FPI)

mr. sc. Ivan Vračić Integrativna terapija (stariji, i donekle još uvijek korišten naziv je integrativna geštalt terapija) predstavlja integracijski model koji različite teorijske koncepte i (psiho) terapijsku praksu povezuje i integrira

Pročitajte više »
Scroll to Top