This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Barbara Tomašić
psiholog i gestalt psihoterapeut

Edukacija iz gestalt psihoterapije (Gestalt Psychotherapy Training Institute Malta)
Uvodna edukacija iz grupne psihoanalitičke psihoterapije (teorijski dio i vlastita grupna psihoterapija)
Edukacija iz dječje gestalt psihoterapije („Basic gestalt play therapy workshop”)
Edukacija Asocijativne karte u savjetodavnom radu
Kontinuirano stručno usavršavanje (predavanja, radionice, konferencije) iz područja psihoterapije

Odrasli, Adolescenti

Diplomirala sam psihologiju na Sveučilištu u Zagrebu, nakon kojeg sam radila u Klinici za psihijatriju Vrapče.
Istovremeno sam otvorila udrugu Creatus in, gdje je primarni fokus rada bio na poticanju djece i adolescenata u socioemocionalnom razvoju kroz individualni i grupni rad te savjetovanje roditelja.
Radno iskustvo nastavljam kao stručni suradnik psiholog u dječjem vrtiću, gdje sam usmjerena u velikoj mjeri na pružanje podrške te savjetovanje roditelja i odgojitelja (kroz individualna savjetovanja, predavanja, radionice za osobni rast i razvoj), kao i na psihološku razvojnu procjenu i individualni terapijski rad s djecom po potrebi.
Savjetovanje i psihoterapijski rad s adolescentima i odraslima radim posljednjih deset godina u Centru Cjelovitost i Savjetovalištu Žiraha.
Neizostavan koterapeut u mom psihoterapijskom radu je Grga -smiješan, drag i podržavajuć pas.