Obavijest o početku nove edukacijske grupe iz gestalt terapije u okviru Centra IGW Zagreb

Edukaciju iz gestalt terapije započinjemo s dvije pripremne radionice koje su ujedno i demonstracija gestalt terapeutskog rada – zainteresirani mogu isprobati je li to psihoterapijska škola koja ima odgovara ili nije – sudjelovanje na tim radionicama ne obavezuje na nastavak edukacije. A za one koji se žele uključiti u edukaciju, te se radionice uračunavaju u satnicu prve godine edukacije.

Prva pripremna radionica će se održati u Zagrebu, 9.6.-10.6.2018. (subota od 9.00 do 19.00 s pauzom za ručak, i nedjelja od 9.00 do 14.00.)

Druga pripremna, s kojom počinje prva godina edukacije će biti 6.10.-7.10.2018. prema istom rasporedu.

Voditelji nove generacije budućih gestalt terapeuta su iskusni gestalt terapeuti i edukatori:

Dr.sc. Irena Bezić (klinički psiholog, supervizor)

Dr.sc. Luka Marinović (psiholog , supervizor )

Informacije o Centru i programu edukacije možete pogledati na http://centarigwzagreb.hr/

Za sve daljnje informacije i prijave, javite se na e-mail Centra: centar.igw.zg@gmail.com

Veselimo se novom početku i susretu s vama.

Vaš Centar IGW Zagreb